top of page
puzzle-pieces.jpg

Portföyünüzdeki şirketlere hizmet ve servislerimizi önerebilir, yeni müşteri olarak kazandığımız şirketlerden elde edeceğimiz gelire ortak olabilirsiniz.

İş Ortaklığı

Dorabase İş Ortaklığı Programı ile Düzenli Kazanç Elde Edin

Dorabase'e kazandırdığınız her yeni müşteri için, müşteri aktif olduğu süre boyunca düzenlenen faturaların toplam tutarları üzerinden %15'e varan oranlarda komisyon kazanabilirsiniz.

İş ortaklığı programının ana çerçevesi nedir?

İş ortağımızla birlikte hedeflediğimiz potansiyel müşterilere yönelik iş geliştirme çalışmalarımızı iş ortağımızla birebir yakın temas ve tam bir dayanışma içerisinde yaparız.

 

Hedeflediğimiz şirketler için iş ortağımızla birlikte özel çözümler geliştirir,  satış öncesi süreçlerde yan yana oluruz. Dorabase açısından müşteri kazanımı gerçekleştikten sonra, yani satış sonrası döneme geçildiğinde (setup, activation, onboarding, training, support) icra sorumluluğunu tamamen üstümüze alırız. Bu noktadan sonra iş ortağımız her ay sadece aylık kazançlarına karşılık gelen tutarda Dorabase'e fatura keser ve biriken kazançlarını aylık frekanslarla Dorabase'den tahsil eder.

Program kimler için uygundur?

SEO

SEO Danışmanları

Google Ads

Dijital Reklam Ajansları

Web designer

Web Tasarım Stüdyoları

Software developer

Yazılım Firmaları

ve bilgi teknolojileri odaklı çalışan tüm şirketler için...

bottom of page