Turizm

Türkiye, turizm sektörü açısından oldukça tercih edilen ve her yıl bir çok ziyaretçi ağırlayan bir ülke. Gerek yaz turizmi, gerekse kültürel turizm olarak oldukça değerli bir konumdayız.

Dijital dünyanın bu denli geliştiği günümüzde, turizm satışlarının çoğu internetten hatta mobilden gerçekleşmektedir. Müşteriler tatillerini satın alırken daha önce gitmedikleri yerleri web sitelerindeki görsel ve videolardan beğenerek seçiyorlar. Aynı şekilde yurt dışından oldukça fazla ziyaretçi aldığımızdan web sitesinden satış turizm sektörü için oldukça kritik bir hal almıştır.

Ziyaretçilerin tur, otel ya da yer tercihlerinde web sitelerinde yer alan görsellerin ve videoların performansı ve hızı oldukça önem kazandı. Bu sebeple kullanılan görsel ve videoların boyutlarının artması, ziyaretçilerin eskiye oranla daha yüksek trafik yaratması sebebiyle hız ve performans ihtiyacı daha da arttı.

Rekabetin çok yüksek olduğu sektörde, ziyaretçilerin rakibi tercih etmesini engellemek için tatil sitelerinin satın almadan önce, kullanıcı deneyimi sırasında memnun etmek isterler.

Bunun için gerekli müşteri sadakatini sağlamak, müşteri memnuniyeti ve performanstan geçmektedir. Dorabase, Türkiye’nin önde gelen, eski ve köklü turizm firmalarına hizmet veriyor ve sektörün dinamiklerini, zorluklarını ve rekabeti çok iyi adresliyor.

Turizm sektöründe web sitesi performansına fark katacak CDN ve cloud çözümleri ile Dorabase müşterilerine değer katıyor.

Turizm Çözümleri
Size özel çözümlerimiz ile işinize değer katıyoruz.

Sektörel Çözümler

 • E-ticaret çözümleri
  e-ticaret
 • Medya İletişim ve Yayıncılık çözümleri
  Medya ve Eğlence
 • Dijital Ajans çözümleri
  Dijital Ajanslar
 • Bilgi Teknolojileri çözümleri
  Bilgi Teknolojileri
 • Online Oyun çözümleri
  Online Oyun
 • Finans çözümleri
  Finans
 • Turizm çözümleri
  Turizm