Online Oyun

Genç nüfusun teknolojiye olan ilgisi ile birlikte, Türkiye'de ve Dünyada oyun sektörü hızla gelişiyor.

Oldukça dinamik olan oyun sektörü her ay yaklaşık 67 milyon son kullanıcıya sahip. Bir çok oyun şirketi, bir çok yerli ve yabancı oyunu piyasaya sürmektedir. Piyasaya çıkan oyunların kalıcılığı oyunun kurgusu kadar, sahip olduğu performanslı, hızlı ve kesintisiz alt yapıya da bağlıdır.

Oyun oynayan son kullanıcı kitlesi, herhangi bir performans ve hız kaybına tahammülü olmayan genç nesildir. Oyun son kullanıcı için bir nevi hızdır, stratejidir ve hırstır, Dorabase bu bilincin farkındadır.

Oyun sektörünün son kullanıcıları olan oyuncular için, online olarak oynadıkları oyunlarda bir saniye değil, saniyenin 10'da 1'i gibi zamanlar bile önemlidir. Yüksek performansın ve kesintisiz hizmetin hayati önem taşıdığı sektörlerden birisi olan online oyun sektöründe oyun şirketlerinin her ay artarak büyümeyi sürdürüyor.

Hedef kitlelerine hizmeti sürdürürken, performanslarından ödün vermeden büyümeleri için Dorabase'in iş ortağı CDNetworks ile birlikte sunduğu global CDN hizmeti, yerli ve global oyunlara oldukça büyük ivme ve performans katmaktadır.

Dorabase ve CDNetworks oyun sektöründe bir çok büyük markaya hizmet vermektedir ve oyun sektöründe oldukça derin bilgi birikimine sahiptir. Geçmiş yıllara göre artan hızlarla büyüyen oyun sektöründe, müşterilerinin beklentilerini karşılamak isteyen oyun şirketleri, yüksek performans ve müşteri memnuniyeti için yıllardır Dorabase'i tercih ediyor.

Size özel çözümlerimiz ile işinize değer katıyoruz.

Sektörel Çözümler

 • E-ticaret çözümleri
  e-ticaret
 • Medya İletişim ve Yayıncılık çözümleri
  Medya ve Eğlence
 • Dijital Ajans çözümleri
  Dijital Ajanslar
 • Bilgi Teknolojileri çözümleri
  Bilgi Teknolojileri
 • Online Oyun çözümleri
  Online Oyun
 • Finans çözümleri
  Finans
 • Turizm çözümleri
  Turizm