Önbelleklenebilir Web İçeriğinin Hızlı İletilme Garantisi

Dora iş ortağı CDNetworks ile sağladığı içerik hızlandırma hizmeti web sitenizin güvenirliğini ve kararlılığını arttırırken bir yandan da performansını yükseltir. İçerik hızlandırma hizmeti önbelleklenebilir web içeriğini son kullanıcılara hızlı ve performanslı bir şekilde iletilmesini sağlar. JPG, GIF, CSS, JS, HTML ve PDF dosya formatları önbelleklenerek iletebileceğiniz dosyaların bazılarıdır.

Beklenmeyen trafik yoğunluğu veya geçici ağ kesintilerinde İçerik Hızlandırma hizmeti web sitenizin düzgün ve performanslı olarak dünyanın her noktasında açılmasını sağlar. Bunun sebebi, web sitenizin en çok talep edilen önbelleklenmiş içeriği ana sunucunuzdan değil CDNetworks'ün dünya genelinde sahip olduğu dağıtık PoP noktalarındaki sunucularından iletilmesidir.

CDN - içerik hızlandırma
Sitenizin hız ve ulaşılabilirlik sorununa tek noktadan, anında çözüm sağlamak için Content Acceleration kullanmanın tam zamanı.
CDN ile Yüksek Sayfa Yüklenme Hızı

Sayfa Yüklenme Hızı

Flash, grafik ve zengin içerikler dahil her türlü web nesnesinin işlenerek web sayfalarının yüklenme hızlarını arttırır.

CDN ile Güvenlik ve Problem Çözümü

Güvenlik ve Problem Çözümü

Kararlı, küresel olarak dağıtılmış kesintisiz network ağı.

CDN İçerik Temizleme Aracı

İçerik Temizleme Aracı

Otomatik içerik temizleme fonksiyonu ile değişen içerik güncellenir.

Güvenlik

Güvenlik

SSL önbellek sunucuları ve SSL içerik sertifikaları ile çifte güvenlik.

CDN ile Hızlı Performansı yakalayın

Hızlı Performans

SSL önbelleği ile çok hızlı sayfa yüklenmesi

CDN ile Düşük İşletme Maliyeti

Düşük İşletme Maliyeti

Yüksek maliyetli donanım ve uzmanlaşmış personel maliyetlerini düşürür.

CDN ile Ölçeklenebilirlik avantajı

Ölçeklenebilirlik

Trafik artışları ile başa çıkmak için esnek seçenekler

Kararlılık

Kararlılık

Önbellekleme sunucuları farklı lokasyonlarda yedekli ve en uygun şekilde hazır bulunur.

İçerik Hedefleme ve Bloklama

İçerik Hedefleme ve Bloklama

İçerik hızlandırma hizmeti ile içeriğinizi birilerinin görmesine izin verirken birilerinin de görmemesini sağlayabilirsiniz. Tarayıcı türü veya mobil cihazlara göre özelleştirilmiş içerik sunma imkanı. İçeriğinizin istenmeyen bölgelere iletilmesini engellemek, coğrafyaya göre farklı içerik iletmek ya da IP adresi bazında son kullanıcıların içeriğe erişiminin engellenmesi veya yönlendirilmesini Geo Blocking teknolojisi sağlamaktadır.

SSL İçerik Hızlandırma

SSL İçerik Hızlandırma

SSL İçerik Hızlandırma hizmeti ile herhangi ek bir donanım ya da ağa ihtiyaç olmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde SSL kimlik doğrulama sağlayabilirsiniz. Bu hizmet SSL içeriğinin web sunucusuna göre 300% daha hızlı şifrelenmesini, böylece son kullanıcıların şifrelenmiş içeriğe ve bilgiye daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını garanti eder

Sitenizin hız ve ulaşılabilirlik sorununa tek noktadan, anında çözüm sağlamak için Content Acceleration kullanmanın tam zamanı.
CDN Hizmetlerimiz
Content Acceleration
Media Acceleration
Dynamic Web Acceleration