E-Ticaret Çözümleri

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de e-ticaret hacmi oldukça hızlı bir büyüme göstermekte. Artan hızla büyüyen e-ticaret dünyasında yerini almak isteyen büyük - küçük birçok e-ticaret sitesi online hayatını sürdürüyor.

Rekabetin ve alternatifin çok olduğu e-ticaret dünyasında,başarıyı yakalamak, e-ticaret hacminden daha büyük bir pay almak isteyen e-ticaret sitelerinin kullanım kolaylığı kadar güçlü alt yapısı da, performans, hız ve süreklilik açısından büyük önem kazanmaktadır. Hızın her şeyden önemli bir hale geldiği online dünyada, alışveriş yaparken son kullanıcının yaşayacağı bir duraklama veya yavaşlık, son kullanıcının siteden ayrılmasına ve başka bir alternatife yönelmesine sebep olmaktadır. Sitenin yavaşlığı sebebiyle ayrılan ve başka bir alternatife yönelen son kullanıcılar büyük bir çoğunlukla geri dönmemektedir.

E-ticaret sektörünün yaklaşık 20% sini veri merkezinde barındıran Dorabase, 17 yıldır hizmet etmeyi sürdürdüğü e-ticaret sektöründe oldukça derin bilgi deneyimine sahiptir. E-ticaret sektöründeki uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ile online ticaret dünyasının dinamiklerinin bilincinde olan Dorabase, iş sürekliliği, hız ve yüksek performanslı hizmet anlayışı ile etkileyici başarı hikayelerine sahip bir çok e-ticaret referansına sahiptir.

Dorabase sunduğu veri merkezi, Cloud ve CDN hizmetleri ile fark yaratarak, e-ticaret sektöründeki müşterilerine değer katıyor. Ziyaretçilerine yüksek hız ve performanslı, eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşatmak isteyen E-ticaret girişimcileri Dorabase ile kendi başarı hikayelerini yazmaya devam ediyor.

E-Ticaret Çözümleri
Size özel çözümlerimiz ile işinize değer katıyoruz.

Sektörel Çözümler

 • E-ticaret çözümleri
  e-ticaret
 • Medya İletişim ve Yayıncılık çözümleri
  Medya ve Eğlence
 • Dijital Ajans çözümleri
  Dijital Ajanslar
 • Bilgi Teknolojileri çözümleri
  Bilgi Teknolojileri
 • Online Oyun çözümleri
  Online Oyun
 • Finans çözümleri
  Finans
 • Turizm çözümleri
  Turizm