Türkiye'de 3, dünyada 200 lokasyon ve 5 kıtada CDN hizmetlerimizle web siteniz dünyanın her yerinde hızlı ve kesintisiz.

Dünya genelinde 2.4 milyarın üzerinde internet kullanıcısının olduğu göz ününde bulundurulursa, işletmelerin dünya çapında milyonlarca tüketiciye ulaşmak için bir fırsatı var demektir. Burada işletmelerin karşısına çıkan zorluk mesafeler arasında hızlı internet bağlantısı sağlayarak kullanıcılara en iyi web performansını sağlamaktır.
CDN content delivery network (içerik dağıtım ağı) bu noktada ilgi çekici ve ihtiyaç olmaktadır.

Beklenmeyen trafik yoğunluğu veya geçici ağ kesintilerinde İçerik Hızlandırma hizmeti web sitenizin düzgün ve performanslı olarak dünyanın her noktasında açılmasını sağlar. Bunun sebebi, web sitenizin en çok talep edilen önbelleklenmiş içeriği ana sunucunuzdan değil CDNetworks'ün dünya genelinde sahip olduğu dağıtık PoP noktalarındaki sunucularından iletilmesidir.

CDN content delivery network (içerik dağıtım ağı) tek bir platformdan maliyet avantajı sağlayarak, bulunduğu bölgede ve dünyanın her yerinde web performansını artırır. Dijitalde (online) iş yapma modelinin Dünyada trend olması sebebiyle CDN hizmetlerini kullanmak işletmeler için zorunlu hale gelmiştir.

CDN
Sitenizin performansını CDN ile uçurmak için bizimle iletişime geçin.

CDN Kullanmanın Avantajları

CDN maliyet avantajı sağlar

Maliyet Avantajları

CDN hizmeti alan bir şirket için fark tasarruf ile sonuçlanacaktır. Farklı yerlerde, veri merkezlerinde alt yapı yatırımı yapmak ve her biri için ayrı sözleşme yönetimi yapmak yerine, CDN şirketi ile çalışmak operasyon ve sözleşme sadeliği, tek noktadan hizmet alma avantajının yanı sıra ciddi maliyet avantajı sağlayacaktır.

CDN ile sürekli erişim

Erişebilirlik oranında artış

Dünya nüfusunun % 34’ü ve Türkiye nüfusunun %44’ü internet kullanmaktadır, son 10 yılda katlanarak artan internet kullanımı ve bugün gelinen noktada CDN yatırımı yapmak işletmelerin erişebilirlik oranlarını artırmak ve dolayısıyla işlerini geliştirmek ve büyütmek için önemli bir fırsat yaratmaktadır. CDN cloud acceleration ve dağınık PoP noktaları ile işletmelere online işlemlerde güvenilir erişim sağlamaktadır. İşletmelerin son kullanıcı erişimi, performans ve satış gibi kaygıları CDN ile ortadan kalkmaktadır.

CDN web sitenizin yanıt süresini optimize edebilirsiniz.

Güvenilirlik ve yanıt süresi optimizasyonu

İnternet üzerinden iş yapan işletmeler için hız, performans ve gecikme sorunları satışlarını, mevcut müşterilerini ve yeni kazanılacak müşterilerini ciddi şekilde olumsuz olarak etkileyebilir. CDN özellikle internet üzerinden iş yapan işletmeler başta olmak üzere her işletme için önemlidir. Güvenilir CDN hizmeti sayfa indirme sürelerini hızlandırır online işlemleri güvenilir ve sürekli kılar, dolayısıyla satış ve müşteri memnuniyetini arttırır.

Cloud DNS ile Yüksek Güvenlik

Tüm hizmetler ve bölgeler bir arada

Başarılı bir küresel CDN şirketleri lokal PoP noktalarını , lokal uzmanlıkları, yerel ve global yapıları tek bir hizmet noktasına dönüştürür. Çoğu zaman şirketler belli bir bölgeye hizmet vermektedirler, fakat o bölgede iş stratejilerini uygulayabilecek yeterince yatırımları ve hizmet noktaları bulunmamaktadır. Küresel CDN ile istenen bölgeye istendiği zaman uçtan uca ve ölçeklenebilir çözümler ile ulaşmak mümkündür

CDN

Analitik ve servis etme

CDN sadece içeriği hızlı ve performanslı servis etmenin yanı sıra değerli ve detaylı analitik veri sağlar. Bu veri ile son kullanıcı eğilimlerini, trendleri görme imkanı ile web sitesinde optimizasyon yapma olanağı bulunur, pazarlama ve satış aktiviteleri planlanır.

Sitenizin performansını CDN ile uçurmak için bizimle iletişime geçin.
CDN Hizmetlerimiz
Web Acceleration
Media Acceleration
Dynamic Web Acceleration