Eşsiz son kullanıcı deneyimi için hızlı, yüksek kaliteli medya gönderimi

Dorabase iş ortağı CDNetworks'ün öncülük ettiği son eğilim olan medya dağıtım teknolojileri ile müşterilerimiz son kullanıcılarına dünyanın dört bir yanında Vod ve Live Streaming çarpıcı tecrübeler edinmesine olanak sunar. CDNetworks ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sunmak için eşsiz çözümler üretir. Bütünleşik içerik yönetim sistemi (CMS) ve iş analitiği araçları tüm medya dağıtımında kontrol ve yönetim için gerekli olan kolaylığı 7/24 tecrübeli personel desteği ile sağlar.

İş Analitiği

CDNetworks kapsamlı raporlamada endüstri çapında bilinen bir tecrübeye sahiptir. Eş zamanlı ve detaylı raporlar son kullanıcı davranış ve eğilimlerini kolayca takip etmenizi sağlar. Ek olarak kişiye özel yönetim paneli, indirilebilir günlük log dosyaları ve coğrafi bazda detaylı bilgileri içerir.

CDN - içerik hızlandırma
ihtiyacınız olan kesintisiz yayın ve yüksek performans ise sizi bekliyoruz.
CDN ile Yüksek Oranda Ölçeklenebilirlik

Yüksek Oranda Ölçeklenebilirlik

6 kıta 110'dan fazla noktada temsil edilen Tier 1 network altyapısı ile agresif büyüme ve ihtiyaçlara cevap verebilecek esnek ve ölçeklenebilir yapı.

CDN ile Yüksek Sayfa Yüklenme Hızı

Yüksek Performans

Kararlı, küresel olarak dağıtılmış kesintisiz network ağı

CDN ile Güvenlik ve Problem Çözümü

Kusursuz Güvenilirlik

Yüksek verimli network altyapımız, dramatik network dalgalanmaları ve durumuna bakmadan dünyanın her yerindeki içeriği hızlandırmak için tasarlanmıştır.

Gelişmiş Raporlama ve Analiz

Gelişmiş Raporlama ve Analiz

Tüm raporlama ve analiz araçlarımız eşzamanlı ve geriye dönük veri analizi yeteneğine sahiptir. Bu yetenekler size kritik ve anlık kararlar verme imkanı sağlar.

SSL İçerik Hızlandırma

SSL İçerik Hızlandırma

SSL İçerik Hızlandırma hizmeti ile herhangi ek bir donanım ya da ağa ihtiyaç olmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde SSL kimlik doğrulama sağlayabilirsiniz. Bu hizmet SSL içeriğinin web sunucusuna göre 300% daha hızlı şifrelenmesini, böylece son kullanıcıların şifrelenmiş içeriğe ve bilgiye daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını garanti eder.

ihtiyacınız olan kesintisiz yayın ve yüksek performans ise sizi bekliyoruz.
CDN Hizmetlerimiz
Content Acceleration
Media Acceleration
Dynamic Web Acceleration