Önbelleklenebilir Web İçeriğinin Hızlı İletilme Garantisi

Yüksek Performans

Dinamik içerik ve uygulamalara artan hızlı ve kesintisiz ulaşma talebini karşılamanız mı gerekiyor? Dorabase iş ortağı CDNetworks Dinamik Web Hızlandırma hizmeti ile organizasyonlar dinamik web içerikleri ve uygulamalarını güvenli bir şekilde kendi merkezlerinden tüm dünyadaki son kullanıcılarına iletebilirler. Sunucuların internet ile etkileşim hızı ve optimizasyonu sonucu bu hizmet uygulamanın cevap verme süresini hızlandırır. Sonuç olarak, uygulamalar gecikme olmaksızın iletilir ve dinamik web içerikleri yüksek performansla görüntülenir.

Son Kullanıcı Deneyimini Geliştirin

Gelişmiş teknolojileri kullanarak, CDNetworks Dinamik Web iyileştirmesi veri merkezi ile son kullanıcı arasındaki bölüm olan orta mesafeli interneti mükemmelleştirerek, eşsiz son kullanıcı tecrübelerini mümkün kılar. CDNetworks'ün kendini kanıtlamış teknolojisi dinamik web içerikleri için bile web istek döngüsünü kısaltarak, performansı iyileştirir ve son kullanıcılar için daha hızlı web tecrübesini garanti eder.

CDN - Dynamic Web Acceleration
Yüksek hızda dinamik içerikleriniz ile daha fazla ziyaretçi için doğru partner ile çalışın.
CDN ile Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yüksek sayfa yüklenme hızı ile genişletilmiş son kullanıcı tecrübesi.

Dynamic Web Acceleration ile Yüksek Getiri ve Üretkenlik

Yüksek Getiri ve Üretkenlik

Sağladığı yüksek performans ile site ve uygulamaların kullanılabilirliğini arttırarak yüksek benimseme ve geri dönüş, son kullanıcı memnuniyetinin desteklenmesi.

CDN ile Pazara Hızlı Sürüm

Pazara Hızlı Sürüm

Web uygulamaları ve siteler üzerinde ufak değişiklikler ile global yapıya kolay ve hızlı entegrasyon.

CDN ile Güvenlik ve Problem Çözümü

Yüksek Performans

İçerik gösterilirken uygulamanın doğasında bulunan ve yanıt vermesini öteleyen gecikme sürelerini yok eder. 30 yılı aşkın süredir internetin temelinde yatan bazı protokolleri kendi yarattığı algoritması ile hızlandıran CDNetworks, kendi ağı içerisinde internet otoyolları yaratır.

Yüksek hızda dinamik içerikleriniz ile daha fazla ziyaretçi için doğru partner ile çalışın.
CDN Hizmetlerimiz
Content Acceleration
Media Acceleration
Dynamic Web Acceleration